Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
top of page

המלצות

שירלי היקרה, את מטפלת באהבה וברגישות, יודעת בדיוק היכן תפוס וכואב וחשה את המטופל ברמה הפיזית והרגשית. שמחה שזכיתי להכיר אותך וממתינה בציפייה לפינוק הבא! שלך, הדר

flower-06.png

"שירלי היא ללא ספק אחד הטיפולים היותר מפנקים שעברתי בתקופה האחרונה. באתי עם גב כואב ועייפות מצטברת, ויכולתי לשעה תמימה לנוח, להיטען ולתת לראש ולגוף לנוח באמת. תודה אהובה על הנדיבות, ההשקעה וההתמסרות שלך בטיפול. תבורכי וכבר מתגעגעת שוב..."

flower-05.png

"שירלי יקרה, אני כל כך שמחה שבחרתי בליווי שלך ללידה של לילי הקטנה. הטיפול המסור שלך בשבועות שקדמו ללידה, העיסוי, השיחה, המפגשים אתנו וכמובן חווית הלידה- הוכיחו לי כמה חשוב לקבל ליווי שכזה. מהרגע הראשון הרגשתי שיש לנו קליק אמיתי, תמיד גרמת לי להרגיש בנוח וחיזקת את תחושת הביטחון שלי. עזרת לנו, כמשפחה, לעבד את חוויית הלידה הקרבה ולמצוא כל אחד את מקומו. הנוכחות שלך איתי בחדר הלידה היתה מאד משמעותית עבורי, ידעת לתת לי את המגע והתמיכה בדיוק כשהייתי צריכה ובמידה המדויקת, השרית תחושת בטחון על כולנו והנחית אותנו ברגישות ובדיסקרטיות בהתנהלות מול צוות בית החולים.
 אני מאושרת שלקחת חלק בחוויה הזאת איתנו, אימצתי אותך קרוב לליבי."
נשיקות וחיבוקים!
שירה

flower-04.png

"קיבלנו המלצות חמות על שירלי בתור דולה ולאחר מפגש שערכנו איתה שירלי בחרנו בה ללוות אותנו לפני ובמהלך הלידה.
נפגשנו איתה פעמיים לפני הלידה, דיברנו ותיאמנו ציפיות לגבי הלידה ואופיה (רצינו לידה טבעית). שירלי תירגלהאיתנו נשימות ותנוחות והרגשנו בטוחים שיש על מי לסמוך ושיתמוך בנו.
ביום הלידה (אחרי הרבה אזעקות שווא) שירלי הגיעה לבית החולים ועזרה עם תמיכה, מגע, רפלקסולוגיה והרגעה - כל אלה עזרו מאוד למהלך הלידה שהתקדמה מהר כמו שרצינו וניצן הקטנה פגשה אותנו :)"
בקיצור, ממליצים בחום!

flower-03.png

"שירלי תמיד עם אור בעיניים, מקשיבה למילים ולמה שמאחורי המילים, לגוף ולנשמה. מעסה, משחררת , מרפה, מדייקת, אוספת ומרימה בשתי ידי זהב ובלב רחב ופתוח. ממליצה מכל הלב!"

flower-06.png

"שירלי יקרה אני שמחה שזכיתי להכיר אותך את נהדרת ומקסימה כבת אדם ומעולהההה כמטפלת!!!!! ברור לי שנפגש עוד הרבה. תודה על הטיפול שהנקת לי אני גם רגשי וגם פיזי. באהבה רבה ."

flower-05.png

אני אוהבת לבוא אלייך כי אני מרגישה בידיים טובות ואלו לא רק הידיים החזקות והטובות שיודעות איפה וכמה לעסות, והן יודעות. אלא ההרגשה שאת קשובה לי ולגופי, רואה אותי ושם עבורי ואני יכולה לשחרר ולסמוך. 

לבוא אלייך זה שילוב של הכרח ופינוק אמיתי. זה לתת לעצמי .

flower-04.png

מילים של אמא של יולדת

"חג שמח שירלי,

אני רונית אמא של נטלי ,לפני 9 ימים הגיחה לעולם נכדתי השלישית ,ביתם הבכורה של נטלי ושי .לאחר שנרגענו קצת רציתי להודות לך על נוכחות בחדר הלידה ועל הסיוע והתמיכה הענקית .תודה על ההקשבה. המילים הטובות, השקטות והמרגיעות שלך ברגעים מלחיצים לאפופי חוסר ידיעה מה קורה עם ביתי האהובה שם בחדר הלידה .תודה על היד המחבקת והמלטפת שלך, תודה על השקט ותחושת הביטחון שנסכת בי .תודה על העזרה וההקשבה תודה על הסבלנות תודה על העידכון השוטף ברגעי אמת תודה ענקית על כל מעשייך והליווי של נטלי בימים שקדמו ללידה ובחדר הלידה.שתיזכי להרבה אושר ונחת ת ו ד ה אשה יקרה."

רונית

flower-03.png

"העיסוי הראשון שלי עם שירלי את מלכה ידיים שלך מבורכות סוף הדרך תודה רבה רבה. אנשים ממולץ בחום ובאהבה" מלי

flower-06.png

"שירלי יקרה, רציתי לומר לך תודה מכל הלב על הליווי שלך. לפני שבועיים נולד בננו השלישי. אחרי שתי לידות רוויות התערבות רפואית פניתי אלייך ואמרתי לך שהפעם, אני רוצה משהו אחר....לא דמיינתי כמה אחר זה יכול להיות :) "את תלדי מהר!" אמרת בביטחון,
וואו כמה שאת צדקת...

הטיפול והמפגשים לפני הלידה הכינו אותנו לעתיד לבוא והעלו נקודות למחשבה ושיחה איתך, ובינינו. הנוכחות שלך בתהליך הלידה היתה רגישה ומדוייקת. האינטואיציה שלך לגבי תהליך הלידה, ההכוונה וההמלצות שלך עשו את כל ההבדל. כשהגעת למפגש אחרי הלידה, יכולתי לעבד איתך ביחד את כל מה שעבר עליי לשמוע את התיאור שלך, את החוויה שלך ולהתחזק...תודה שהיית שם איתנו, שאפשרת לי להישען עלייך, לקטר ולבכות לך, על שתמכת בשנינו ושחלקת איתנו את הפלא הזה!"
מאחלת לך להמשיך בעבודה הקסומה והמאתגרת הזו, ושיולדות נוספות יזכו בליווי הזה....
ממני באהבה, אימא של אלון ;)

flower-05.png

"עכשיו כשאורין כבר בת חודשיים יש מעט זמן להתפנות לדברים נוספים :). ברגע שפגשתי אותך זה הרגיש לי באינטואיציה נכון. בבחירת דולה קיימים הרבה חששות... איך היא תלווה אותי עד הלידה? האם היא הבן אדם המתאים להיות ברגע כל כך אינטימי? כמה באמת היא יכולה לעזור לפני, בזמן, ואחרי הלידה? מה היא כבר תעשה שבעלי לא ידע לעשות?
כמו תמיד, האינטואיציה לא אכזבה אותי. רציתי לומר לך תודה מכל הלב! תודה על שהיית שם לאורך כל הדרך. תמכת, עודדת, יעצת וגרמת לרוגע נפשי מאוד גדול מחרדה מהלא נודע. בזכותך התהליך היה הרבה יותר פשוט מהיר כיפי ורגוע. בזכות מגע הקסם שלך בהחלט נמשיך להפגש :). אוהבת."
— ‏‏ מרגישה ‏אסירת תודה‏ עם ‏‎ShirlyWindmiller

flower-04.png

שירלי יקרה שבת שלום
 
בטיפולים רבים הייתי
אצל  מטפלים שונים ולעיתים משונים...
בך שירלי מצאתי שילוב של תכונות ייחודיות שלא פגשתי עד כה
הקשבה אמיתית ועמוקה 
רגישות
כבוד
התכווננות מדויקת למה שאני זקוקה לו
אמפטיה 
 
מכל מפגש איתך יצאתי במצב טוב יותר ממה שהגעתי-רגשית ופיזית 
אהבתי את זה שכשמשהו הרגיש לי לא עד הסוף נכון לי-לא התווכחת ולא הוכחת לי שאני טועה אלא עשית יחד איתי שינוי והתאמה למה שכן מתאים ווידאת שהשינוי מדויק לי

הרגשתי כל שקל שאני מוציאה אצלך שווה  בריאות 
ושהגוף והנפש מודים לי על המגע המדויק שלך שהענקתי להם

flower-03.png
ShirlyW-9023.jpg

שובר מתנה

להתפנק, להרגיש טוב, 

לתת למגע לשחרר את הגוף

* מתנה מיוחדת עבורך/ ממך *

logo last-02.png
bottom of page